top of page

Filo Özellikleri

Elektrik Prizi

Araçlarımızda bulunan prizler ile seyahatiniz boyunca tüm elektronik cihazlarınızı rahatça kullanın.

Bagaj

 

20 kg'a kadar ücretsiz bagaj taşıma hakkı

İkram Çeşitleri

Yolculuğunuz boyunca çeşitli ikramlarımız ve içecek servisimizden yararlanın.

Araç İçi Tv

Film, TV, Oyun ve daha fazlası araç içi tv ve multimedya .

Filo Özellikleri

Genel Özellikler

Kaplan Vip geniş araç filosuyla Ege Bölgesinin en genç ve en büyük filosuna sahip karayolu yolcu taşıma firmalarının başında geliyor. Her yıl yenilenen filomuz son teknolojiye sahip Mercedes, Vito , Sprinter marka araçlardan oluşmaktadır.

Konfor ve Teknoloji

  • En yüksek kalitede üretilen koltuk, tavan ve yan duvar döşemeleri araçlarımızda standarttır.

  • Ergonomik koltuklar, terletmeyen yün bazlı kadife koltuk kumaşları, geniş diz mesafesi ile yolcularımıza en uzun yolculuklarda bile benzersiz konfor sunuyor. Ayrıca bardak tutucuları ve ayak dayama üniteleri ile yolculuk konforu tamamlanıyor.

  • Her koltuk üzerinde kişiye özel ayarlanabilir havalandırma ve aydınlatma sistemi bulunuyor.

  • Aracımız her mevsimde ve hava koşulunda, yolcu kabininin ideal sıcaklık ve nem ayarını sağlayan ve düzenli olarak kontrol / yenileme yapılan anti alerjik filtreli güçlü bir klima sistemine sahiptir. Hassas kontrollü otomatik klima, homojen ısı dağıtımı sağlarken düşük ses seviyesi sayesinde yolcularımız rahat bir seyahat geçiriyor.

  • Filomuzdaki tüm araçlarda bulunan kişiye özel tam dokunmatik koltuk arkası ekranlar görüntü ve ses kalitesiyle yolcularımıza sinema keyfini yaşatıyor.

  • Araçlarımızda 220 volt elektrik standart. Yolcularımız seyahatleri boyunca tüm elektronik cihazlarını rahatça kullanabiliyor ve şarj edebiliyor.

bottom of page